Niedługo nadejdzie wiosna, pora, w której zostawiamy za sobą mroźną zimę, a ulice są pełne kwiatów, kolorów i słońca. Zarówno słońce jak i dłuższe dni napełniają nas energią. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie wiosny, niż nadanie naszemu domowi nowego charakteru? Naszym zdaniem nie!

W Bartico chcemy dać Ci 3 pomysły na osiągnięcie nowej, odnowionej atmosfery w każdym pokoju w Twoim domu.

1. Światło

Wszyscy kochamy naturalne światło, wiadomo, że generalnie im jest go więcej w domu, tym lepiej. Nie tylko ze względu na efekty wizualne ale również ze względu na środowisko. Im więcej go "wpada" do naszego domu, tym dłużej nie musimy korzystać z oświetlenia w naszym domu. Znakomitą propozycją jest pokrycie podłogi płytkami w stylu marmuru, ponieważ odbija światło, osiągając większą przejrzystość i sprzyjając wrażeniu przestronności. Jest to jeden z materiałów, który najlepiej dostosowuje się do różnych stylów dekoracyjnych. Nie przeszkodzi nam w niczym, bez względu na nasz gust. Jest ponadczasowy i bardzo dekoracyjny. Płytki typu carrara czy calacatta to rozwiązanie, które nada każdej przestrzeni oryginalny i atrakcyjny wygląd. W salonie Bartico możesz wybierać spośród dziesiątek różnych wzorów, o różnych kolorach i wykończeniach, od błyszczących, przez lappato po mat.

206marmur.jpg

2. Kolor

Wiosna to eksplozja kolorów. Dobra pogoda i wzrost temperatur zachęcają do przemyślenia dekoracji w naszych domach - aby wypełnić nas witalnością i pozostawić za sobą zimową mgłę i nudne pokoje. Nadadzą się tutaj dynamiczne i kolorowe kolekcje, charakteryzujące się wszechstronnością pod względem umiejscowienia, ponieważ można nimi pokryć zarówno ściany, jak i podłogi, tworząc harmonijne i eleganckie otoczenie - zawsze z odrobiną koloru, stylu i energii. Nawet odrobina koloru potrafi znacząco zmienić wydźwięk pomieszczenia, wystarczą nawet małe detale. W Bartico znajdziesz duży wybór płytek, które pomogą Ci ożywić wnętrze Twojego domu.

473kolory.jpg

A jeśli jesteś miłośnikiem bardziej naturalnych odcieni na ścianach i podłogach, zawsze możesz dodać akcenty koloru za pomocą akcesoriów, tkanin i roślin.

793salon.jpg

3. Odśwież swój taras lub ogród

Zimą nie korzystamy z balkonów, ogrodów ani tarasów. Jednak kiedy słońce zaczyna mocniej grzać, a dni stają się dłuższe, zaczynamy cieszyć się nimi coraz bardziej. W Bartico znajdziesz wiele opcji, dzięki którym możesz znów cieszyć się tymi przestrzeniami na świeżym powietrzu. Jak już wiemy, tarasy są modne i lubiane. To tutaj w głównej mierze w okresie letnim odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy czy spotkania z rodziną i znajomymi. Jedną z najbardziej wizualnie atrakcyjnych cech jest ciągłość i jednorodność, jaką oferuje. Co za tym idzie, popularnym aktualnie rozwiązaniem jest wyłożenie tarasu takimi samymi płytkami, co pomieszczenia z którego na ten taras się wychodzi. Daje to złudzenie optycznego powiększa przestrzeni, a w połączeniu z dużym przeszkleniem uzyskujemy spektakularny efekt.

71taras-ciagly.jpg

Drewno to szlachetny element o elegancji, która jest poza modą. Jednak wszyscy wiemy, że wymaga pewnej konserwacji. Płytki ceramiczne imitujące drewno pomagają nam maksymalnie wykorzystać tarasy i przestrzenie zewnętrzne dzięki świetnemu projektowi i łatwej konserwacji. Gres drewnopodobny emanuje estetycznym pięknem drewna, ale z cechami technicznymi wymagającymi minimalnej pielęgnacji, gwarantującymi maksymalną trwałość. Współczesne gresy drewnopodobne niesamowicie imitują drewno, nie tylko pod względem wizualnym, lecz również w dotyku. W ofercie Bartico znajdziecie ogromny wybór tego typu produktów, w różnych wykończeniach - od matu, przez połysk po powłokę antypoślizgową.

972taras-drewno.jpg

 

Tagi:

Zostaw ocenę:

Ocena: 5.00/5 (3 glos(-ów))

Zobacz też

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem