Szukasz pomysłów na remont domu? Niezależnie od tego, czy planujesz całkowity remont, czy dokonujesz tylko drobnych ulepszeń, wybór odpowiednich płytek do podłóg lub ścian będzie miał duży wpływ na wygląd pomieszczenia. Podczas wybierania płytek ważne jest, aby pamiętać o aspektach praktycznych, jednak równie ważne jest zapewnienie estetyki i ogólnej atmosfery. Jedną z opcji, która szybko podbija serca w sektorze dekoracji wnętrz, są czarne marmurowe płytki. Korzystając z tych kafelków, możesz stworzyć stylową przestrzeń i cieszyć się nowym wyglądem swojego domu. Poniżej znajduje się 5 powodów, dla których warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniem.

985629sensiup2.jpg

1. Naturalny wygląd

Płytki te wyglądają naturalnie i są wykonane tak, aby zapewnić elegancję i klasę w miejscu, w którym są zainstalowane. Podobnie jak naturalny marmur, płytki te mają szkliwioną, polerowaną powierzchnię (aczkolwiek nie zawsze, dostępnę są również płytki z matowym wykończeniem), która nadaje im wspaniały wygląd. 

309335supreme-evo.jpg

2. Wytrzymałość i odporność

Płytki te znane są z niesamowitej trwałości. Są wytwarzane przy użyciu prasy, która wytwarza nacisk rzędu 800 kilogramów na centymetr kwadratowy, oraz bardzo wysokich temperatur, sięgających nawet do 1300 stopni celsjusza, dzięki czemu finalny produkt jest bardzo trwały i sztywny. Niezależnie od miejsca instalacji takie płytki mogą wytrzymać lata. Są bardziej odporne na zadrapania i uszkodzenia niż naturalny marmur oraz nie trzeba obawiać się plam.

880498supreme-evo3.jpg

3. Antypoślizgowość

Płytki z czarnego marmuru są również dostępne w wykończeniach matowych, co czyni je całkowicie bezpiecznymi. Jest to świetny wybór, gdy w domu mieszkają dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne. Czarne marmurowe płytki z matowym wykończeniem również wyglądają świetnie, a jeśli brakuje nam blasku w pomieszczeniu, możemy użyć płytek z błyszczącym wykończeniem na ścianach. W takim pomieszczeniu będziemy mieli świetny kontrast między matową podłogą a błyszczącą ścianą.

441690marquina.jpg

4. Luksusuowy wydźwięk 

Podobnie jak naturalny marmur, czarne marmurowe płytki oferują również taki sam efekt wow w miejscu ich ułożenia. Ich niesamowita i luksusowa atmosfera nada eleganckiego wyglądu Twojemu domowi. Dodatkowo płytki oferowane są w bardzo różnych formatach, od małych heksagonalnych, po płyty wielkoformatowe takie jak 120x240cm a nawet 160x320cm.

214225impronta-part03-marbleexperience-bagno.jpg

5. Łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji 

Korzystając z płytek, nie musisz się martwić o ich konserwację. Do ich czyszczenia często wystarczy mokra szmatka. Jeśli chcemy uniknąć zacieków, wystarczy płyn do mycia szyb. Naturalny marmur nie jest tak prosty w obsłudze, wymaga znacznie częstszej i szczegółowej pielęgnacji. Przy użyciu naturalnego marmuru należy martwić się o plamy z takich rzeczy jak kawa, olej, wino, sok, pomidory i właściwie wszystkiego, co kwaśne. W przypadku płytek ten problem znika. Dodatkowo czarny kolor sprawia, że zabrudzenia są mniej widoczne, niż miałoby to miejsce w przypadku jasnych płytek. 

356935impronta-ondasaharanoir-part01-hd.jpg

Producenci płytek ceramicznych cały czas doskonalą sztukę tworzenia swoich produktów, nie tylko pod względem jakości ale również pod względem wachlarzu wykończeń, formatów i wzorów. Czarne marmurowe płytki wyglądają świetnie, są bardzo wytrzymałe oraz łatwe i przyjemne w czyszczeniu i pielęgnacji. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń i są bardzo uniwersalne. Jeśli masz jakieś pytania na temat takich bądź innych płytek serdecznie zapraszamy Cię do salonu Bartico, gdzie możesz z bliska przyjrzeć się tego typu płytkom a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Tagi:

Zostaw ocenę:

Ocena: 5.00/5 (3 glos(-ów))

Zobacz też

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem