Marki

Oferta Bartico to starannie wyselekcjonowane produkty znanych i cenionych marek do wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdziecie Państwo u nas przepiękne produkty włoskich i hiszpańskich mistrzów wzornictwa z firm takich, jak: Saloni, Richetti, Peronda, Italgranity, czy Roberto Cavalli.

Oferujemy doskonałej jakości płytki rodzimych producentów, pełny asortyment firm Paradyż czy Tubądzin, jak również ceramikę i akcesoria firmy Koło, a także znane na całym świecie i cenione ceramiki sanitarne z gamy takich producentów jak Roca, Duravit czy Geberit. Nasza oferta jest na bieżąco poszerzana o nowe marki, tak abyśmy mogli sprostać Państwa gustom i upodobaniom. Z naszą pomocą urządzicie Państwo domy swoich marzeń – bogaty wybór asortymentu do wykończenia i zaaranżowania łazienek, kuchni, sypialni czy salonu znajdziecie w salonie Bartico.

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem