ABK

W swoich zakładach w sercu regionu Emilia, ABK produkuje płytki podłogowe i ścienne oraz wielkogabarytowe płyty porcelanowe idealne do zastosowania w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, inspirowane najnowszymi trendami w świecie projektowania wnętrz.

Marka ABK zapewnia charakterystyczne i oryginalne rozwiązania dla domu, handlu detalicznego i przestrzeni publicznej, dostarczając projektantom i detalistom najnowocześniejsze produkty, które łączą wyrafinowaną estetykę z wyjątkową wydajnością techniczną. Ich płytki podłogowe i ścienne oraz płyty porcelanowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych są dostępne w wyjątkowo grubych wersjach i zawierają modułowe i elastyczne rozwiązania. Oprócz zaspokojenia współczesnego smaku i wielu różnych zastosowań, seria ABK to unikalny zestaw materiałów, które można łatwo koordynować między sobą pod względem stylu, koloru i wielkości zgodnie z indywidualnym podejściem do projektowania.

ABK jest jednym z 10 największych graczy we włoskim sektorze płytek ceramicznych i porcelany. Ma partnerów w ponad 80 krajach na całym świecie. Jakość ich produktów i usług jest gwarantowana przez dwie wysoce wydajne, nowoczesne fabryki. Jedna w Finale Emilia, a druga w Solignano Nuovo, które działają w doskonałej synergii z centrum logistycznym w Fiorano Modenese.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu aby zapoznać się z pełną ofertą marki ABK!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem