Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji wyrobów ceramicznych wspiera ich zaangażowanie w ciągłą poprawę jakości produktów i usług dla klientów, z korzyścią dla swoich nowoczesnych instalacji i wiodącego procesu produkcyjnego. Ich doświadczenie pozwala im przewidywać, że przyszłość wymaga ciągłego dostosowywania się do zmian, co wzywa ich do koncentracji na wysiłkach innowacyjnych we wszystkich obszarach firmy.

Cicogres to jedna firma zajmująca się produkcją, dystrybucją i komercjalizacją wyrobów ceramicznych, która zaspokaja potrzeby swoich klientów i proponuje zastosowania do dekoracji każdej przestrzeni, zapewniając doskonałą relację między jakością, projektem i ceną.

Wartości marki Cicogres to: Pokora · Uczciwość · Zaangażowanie · Ambicja · Profesjonalizm · Elegancja · Optymizm

Salon Bartico zaprasza, aby poczuć Hiszpański temperament produktów marki Cicogres!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem