CISA

Funkcjonalność, estetyka, szacunek dla środowiska i najnowocześniejsza technologia to elementy wyróżniające produkty marki Cisa, której celem jest zapewnienie Ci dobrego samopoczucia w domu.

Cisa poświęca znaczną energię na ochronę i wzmacnianie jakości i oryginalności swoich produktów poprzez ciągłe inwestycje w innowacje i wdrażanie nowych procesów produkcyjnych. Dzięki połączeniu tradycji i innowacji od ponad pięćdziesięciu lat oferują szeroką gamę kolekcji, powierzchni i formatów, które spełniają potrzeby współczesnego designu.

Cisa Ceramiche została założona w Sassuolo w 1954 roku i była jednym z pierwszych przedsiębiorstw w okręgu Sassuolo. Ich produkty są tworzone przy użyciu technologii, które zmniejszają zużycie zasobów naturalnych, minimalizują wpływ szkodliwych substancji na środowisko, jednocześnie gwarantując atrakcyjne materiały nawierzchniowe, które pomogą Ci w pełni żyć. 

Nowa technologia cyfrowa, którą Ceramiche Cisa wykorzystuje do produkcji swoich produktów, oferuje szeroki zakres opcji graficznych i wierne odwzorowanie wszystkich rodzajów tekstur, kolorów i powierzchni. Oznacza to, że produkty Cisa Ceramiche są zarówno niezwykle atrakcyjne, jak i wysoce odporne na wszystkich poziomach technicznych.

Pełna oferta marki Cisa Ceramiche dostępna jest w salonie Bartico, zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem