Dunin

Dunin to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, swą działalność koncentrując na mozaikach i płytkach. Zespół młodych projektantów tworzy kolekcje z dbałością o każdy detal oraz perfekcyjne wykonanie. W zależności od użytego materiału produkty mogą być używane zarówno na podłogi, jak i na ściany.

Śmiałe i unikalne wzornictwo oraz bogata kolorystyka oferowanych kolekcji zachęcają zarówno do prostych i minimalistycznych, jak i odważnych aranżacji, dając jednocześnie możliwość realizacji własnych pomysłów.

Kolekcje łączą bezpretensjonalny i wyrafinowany styl wyznaczając trendy we wnętrzach. Niepowtarzalne wzory dedykowane są miłośnikom oryginalnych rozwiązań, ceniącym piękno i elegancję.

Dunin wyróżnia się przede wszystkim mnogością materiałów. W kanwie produktów Dunin znajdują się bowiem mozaiki kamienne, ceramiczne, gresowe, marmurowe, aluminiowe, szklane a także lustrzane. Różnorodność kolorów, kształtów i faktur pozwala na realizację wyjątkowych projektów.

W kolekcjach Dunin poza wyjątkowymi mozaikami i płytkami do przestrzeni domowych znaleźć można wiele rozwiązań idealnych dla przestrzeni komercyjnych i wielkopowierzchniowych jak baseny, salony spa czy hotele.

Aby dowiedzieć się więcej i zapoznać się z wyrobami marki Dunin, zapraszamy do salonu Bartico!

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem