Fanal

Dziś Fanal kontynuuje swoje zobowiązanie do cięższej pracy dla swoich klientów, aby osiągnąć maksymalne cele oparte na atmosferze szacunku dla innych, pracy zespołowej i różnorodności - filarach ceramiki Fanal.

Fanal pokazuje nam ceramikę zdolną do tworzenia scenerii i przestrzeni z klientem. Buduje relacje i powiązania między tymi, którzy budują, a tymi, którzy żyją architekturą, dzięki czemu uczestniczą w unikalnych doświadczeniach, a tym samym uwalniają nowe systemy połączeń. Fanal, marka, która wyróżnia się nieskończonymi możliwościami kombinacji z innowacyjnymi skojarzeniami kolorów i materiałów poza modami i trendami.

W każdym kawałku FANAL można znaleźć esencję firmy zaangażowanej w projektowanie, technologię i ciągły wysiłek w celu wprowadzania innowacji i uzyskania produktu najwyższej jakości. Eleganckie kolekcje o niezwykłej świeżości, wysokiej odporności i niezmienności w czasie. To ceramika, która idzie w parze z Tobą.

Fanal uzyskał certyfikat ISO 9001: 2015, dowód ich zaangażowania w jakość. To rozporządzenie zapewnia jakość we wszystkich procesach i produktach marki Fanal zgodnie z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi standardami. Fanal idzie cały czas do przodu, aby zaoferować Ci to, co najlepsze.

Zapraszamy do salonu Bartico aby zapoznać się bliżej z wyjątkową ofertą marki Fanal!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem