Flaviker

Flaviker łączy współczesne cechy z wyrafinowaną i minimalistyczną estetyką, pozostając jednocześnie uważnym na najnowsze trendy.

Flaviker, włoska marka płytek ceramicznych założona w regionie Emilia pod koniec lat 60. XX wieku, produkuje płytki wewnętrzne i zewnętrzne do zastosowań architektonicznych. Po przejęciu przez ABK GROUP w 2007 r. Zmieniła kierunek i skoncentrowała się w szczególności na projektowaniu i innowacjach technologicznych. 

Światowej sławy włoski producent ceramiki, Flaviker, słynie z jakości, innowacji, ekorozwoju i nieustannie ewoluującego stylu. Specjalizuje się we współczesnych powierzchniach porcelanowych, dostarczając produkty o wysokiej wydajności z najnowocześniejszą estetyką i technologią w stale powiększającym się zakresie rozmiarów i wykończeń. Czerpiąc z wielu inspiracji, sama szeroka gama sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do kompletnych projektów mieszkaniowych i publicznych. Jego powierzchnie architektoniczne odtwarzają różnorodne materiały, w tym beton, kamień, marmur i gładkie kolory, które idealnie nadają się do stosowania zarówno jako pojedyncze pokrycia ścian, jak i rozwiązania typu mix-and-match zapewniające całkowity efekt crossover. Każda indywidualna kolekcja staje się bardzo wszechstronnym narzędziem w rękach architekta, nadającym charakterystyczny wygląd projektom mieszkaniowym oraz przestrzeniom publicznym i komercyjnym. Wykorzystując zdobyte w całej swojej historii doświadczenie produkcyjne, Flaviker łączy doskonałość estetyczną z innowacjami technologicznymi, oferując rozmiary od dużych płytek po elastyczne płyty ceramiczne i wyjątkowo grube płyty do użytku na zewnątrz.

Włoski styl od marki Flaviker dostępny jest w salonie Bartico, zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem