Italgraniti

Grupa Italgraniti z dumą oferuje światowym rynkom materiały, które w pełni wyrażają kulturę estetyczną oraz doskonałość stylistyczną i techniczną włoskich produktów: piękne wzornictwo, asortyment kolorów i dekoracji oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii i surowców.

Grupa Italgraniti popiera wszystkie wartości promowane przez kodeks etyki stowarzyszenia branżowego Confindustra Ceramica, od 100% produkcji włoskiej po odpowiedzialność społeczną i ekologiczną.

Grupa Italgraniti działa na rynku od 1975 roku. Jest jednym z liderów w branży ceramicznej od ponad dwudziestu lat, ponieważ ich historię tworzą innowacje, badania i pasja. Italgranity cechuje się produktami o najwyższych parametrach technicznych i estetycznych. Zgodność z trendami rynkowymi, dbałość o jakość i obsługę produktów, ciągłe poszukiwanie nowych produktów: są to podstawowe elementy konkurencyjnej formuły Italgraniti. Architektom i projektantom, którzy szukają jak największej wolności tworzenia, Italgranity oferuje pewność skoordynowanych projektów i innowacyjnych powierzchni. Dla tych, którzy szukają doskonałości technicznej, oferuje estetyczną perfekcję Made in Italy, aby stylowo interpretować przestrzenie przyszłości.

Ciągłe inwestycje w badania i wysoko wyspecjalizowany personel sprawiają, że marka Italgranity jest w stanie zaoferować pełną gamę produktów, które przewidują i określają trendy rynkowe. Unikalne procesy tworzą naturalne i jedwabiste efekty, wyglądem przypominające zużyte kamienie oraz błyszczące i lustrzane powierzchnie. Italgranity oferuje nieskończoną gamę możliwych rozwiązań takich jak niesamowite rozmiary 160 x 320 cm.

Grupa Italgraniti zawsze była zaangażowana w ochronę zasobów środowiska naturalnego, jak i ochronę pracowników w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Dokładają wszelkich starań, aby chronić zasoby środowiskowe: wszystkie decyzje produkcyjne i przemysłowe są podejmowane w pełnej zgodności z kryteriami zrównoważonego ekologicznie systemu.

Marka Italgranity szczególnie wpasuje się w gusta fanów płyt wielkoformatowych. Serdecznie zapraszamy do salonu Bartico, gdzie na własnej skórze można się przekonać, że duże jest piękne!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem