Museum

Museum to luksusowa marka płytek ceramicznych, z produktami wyróżniającymi się elegancją i wyrafinowaniem, opartym na najnowocześniejszej technologii i nowoczesnym designie. Marka o przyszłościowej filozofii i silnym nacisku na innowacje i design.

Opierają się na swoim doświadczeniu jako producentów i żywo interesują się postępami, redefiniując się, aby nadążać za duchem czasu. Dzięki produktom bardziej wszechstronnym niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki ich nowym formatom, wykończeniom i teksturom, dążą do stworzenia wyjątkowo pożądanych produktów, naprawdę wyróżniających się od reszty.

Piękno płytek Museum możesz podziwiać odwiedzając salon Bartico. Zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem