NovaBell

"To fly high, you must have your feet firmly on the ground" - to słowa założyciela NovaBell, marki, która do dziś swoje działania opiera na tym zdaniu.

NovaBell wdrożyła filozofię założyciela, przyjmując od samego początku system wartości oparty na prawdziwych wynikach, zadowoleniu klientów i ciągłych innowacjach.

Silvio Bellei był pewien, że ta strategia przyniesie sukces, i miał rację. Dzisiaj NovaBell jest dobrze znaną firmą, działającą na pięciu kontynentach, produkującą płytki ceramiczne, które osiągają doskonałość w zakresie innowacji, stylu i jakości. Lubią mocno opierać stopy na ziemi, ale chcą mierzyć wysoko, wierząc, że każdego dnia mogą zrobić to co robią jeszcze lepiej.

Zobacz efekty 30 lat pracy rodziny Bellei! W Bartico znajdziesz całą wydzieloną strefę marki NovaBell, zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem