Paradyż

Tworzenie produktów, których piękno będzie inspirowało innych. Taka jest misja Polskiej marki Paradyż, która produkuje płytki ceramiczne od 1989 roku.

Marka Paradyż jest innowatorem na polskim rynku. Jako pierwsi w Polsce, bo już w 1997 roku, wyprodukowali szkliwioną płytkę mrozoodporną. W 2000 roku jako pierwsi w Polsce Paradyż wyprdukował płytkę ścienną w technologii monoporozy, a rok później powstał u nich pierwszy w Polsce gres szkliwiony. W 2003 jako pierwszy krajowy producent wyprodukowali płytkę rektyfikowaną, a w 2008 roku jako pierwsi w Polsce zdobili płytki innowacyjną jak na tamte czasy technologią druku cyfrowego. Rokrocznie firma Paradyż jako całość, oraz ich konkretne produkty zdobywają wiele nagród, takich jak if Design Award, Red Dot Award czy Złote Godło w kategorii Quality International. 

Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój - są to nieodzowne części polityki biznesowej Ceramiki Paradyż. Na każdym etapie ich działalności aspekty ekologiczne oraz bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią priorytet. Ciągle podejmowane przez Paradyż inwestycje, przyczyniają się znacznie do ochrony środowiska naturalnego.

Zapraszamy do salonu Bartico, aby bliżej zapoznać się z pełną ofertą Ceramiki Paradyż!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem