Peronda

Przekazywanie pasji do płytek ceramicznych poprzez wyjątkową ofertę, która łączy w sobie zapewnienie najwyższej jakości produktu z procesem projektowania i rozwoju, który odróżnia je od innych płytek - oto cel marki Peronda. Ich wszechstronne produkty wyróżniają się ponadprzeciętnym wzornictwem i ponadczasowym urokiem dzięki swojemu stylowi i wyrafinowanym drobnym detalom.

Peronda produkuje płytki ścienne i podłogowe od 1827 roku. Dzięki tej długiej historii w hiszpańskim sektorze płytek firma rozwijała się i ewoluowała, a obecnie ma klientów w ponad 100 krajach. Ze względu na swoje duże doświadczenie, swoją jakość i poświęcenie, Peronda zyskała bardzo dobrą reputację na całym świecie.

W Peronda uważa się, że innowacje i inwestycje w technologię mają fundamentalne znaczenie w oferowaniu najnowocześniejszych produktów najwyższej jakości o mocnym wzornictwie. Jako producent wiodący w badaniach nad projektowaniem i technikami płytek, produkty Perondy zawsze mają coś, co odróżnia je od innych. Dzięki ciągłym działaniom badawczym i stosowaniu nowych technik są w stanie zaoferować konsumentom jedyne w swoim rodzaju produkty najwyższej jakości. 

Bogata oferta marki Perodna dostępna jest w salonie Bartico, zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem