Ragno

Marka Ragno jest jednym z historycznych bohaterów rozwoju i sukcesu włoskiego przemysłu płytek ceramicznych na całym świecie. Założona w 1949 roku w Sassuolo, Ragno stało się jednym z kluczowych graczy na rynku ceramicznym. Produkty Ragno charakteryzują się dokładnymi i niezawodnymi rozwiązaniami zaprojektowanymi tak, aby cieszyć oko przez bardzo długi czas. W tym samym czasie Ragno ewoluuje i aktualizuje swoje kolekcje, aby zaspokoić gusta konsumentów.

Na początku lat 80. wprowadzanie najnowocześniejszych zautomatyzowanych technologii produkcji szło w parze z rozrysowaniem strategii sprzedaży i marketingu oraz coraz większym ukierunkowaniem na potrzeby klienta i rynku, co spowodowało rozwój szerokiej gamy produktów zgodnych z trendami, stylami i gustami konsumentów.

Oferta Ragno oferuje jasno zdefiniowane, niezawodne rozwiązania, które są w stanie przetrwać w czasie, a jednocześnie stale się rozwijają i odnawiają wraz z nowymi trendami w projektowaniu wnętrz: od porcelany po materiały jednopaliwowe o białej barwie i mozaikę szklaną, do podłóg i ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Ragno oferuje kompletną, coraz bardziej „specjalistyczną” ofertę, która współdziała ze światem projektowania architektonicznego za pomocą modułowych, elastycznych rozwiązań dedykowanych do przestrzeni mieszkalnych i wiele, wiele innych.

Z miłością, której korzenie sięgają starożytności, i wielkim szacunkiem - tak marka Ragno zawsze traktowała „ziemię” w znaczeniu zarówno surowca ceramicznego, jak i samej naszej planety. Kochająca ceramika oznacza także kochającą naturę. Ragno kieruje swoją strategię produkcyjną na cele ekologiczne, z odpowiedzialnym podejściem do środowiska i ludzi. Racjonalne i inteligentne wykorzystanie zasobów naturalnych i energii oraz inwestycje w systemu eco pozwalają im zminimalizować wpływ na środowisko poprzez ponowne wykorzystanie odpadów i wody w cyklu produkcyjnym.

Asortyment produktów - od kamionki porcelanowej po białe płytki monoporosa i szklane mozaiki. Nadają się do podłóg, ścian, zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych oraz projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Jest to kompleksowa i wysoce „wyspecjalizowana” oferta produktów, która współdziała ze światem wzornictwa i architektury, oferując modułowe i elastyczne rozwiązania dla domu i nie tylko. „Skoordynowana” koncepcja ciągłości wizualnej między wnętrzem a zewnętrzem lub między ścianą a podłogą staje się mocnym elementem, który jest realizowany w kolekcjach o wysokich osiągach i zaawansowanej technologii. Ta różnorodność stale reinterpretowanych produktów jest udostępniana projektantom i opinii publicznej, oferując rozwiązania ad hoc dla każdego rodzaju przestrzeni.

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem