Roberto Cavalli

Kolekcja płytek Roberto Cavalli łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, jakiej potrzebuje każda przestrzeń w Twoim domu. Wyrafinowana i harmonijna atmosfera przyczyni się do tego, że będziesz czuć się wyjątkowo we własnym domu.

Kolekcje Roberto Cavalli Home Luxury Tiles uosabiają całą moc i osobowość reprezentowanej przez nich najlepszej marki, przekazując energię, prestiż, emocje, sukces i chęć eksperymentowania. Starannie dobrane materiały, duże rozmiary na przemian z nietypowymi kombinacjami i prestiżowe powierzchnie zapewniają poczucie współczesnego luksusu w bogato spersonalizowanych przestrzeniach.

Poczuć piękno i luksus marki Roberto Cavalli Luxury Tiles można w salonie Bartico, serdecznie zapraszamy!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem