Roca

Roca jest światowym liderem w dziedzinie definicji przestrzeni łazienkowej i referencyjnym wzornictwem. W ich ofercie znajdziemy zarówno najwyższej jakości ceramikę sanitarną jak i piękne płytki ścienne i podłogowe o najwyższej jakości.

100 lat historii, aby stać się firmą referencyjną na całym świecie. Roca rozpoczęła działalność jako firma produkująca żeliwne grzejniki do ogrzewania domowego w swojej fabryce w Gavà pod Barceloną. Po tych pierwszych grzejnikach firma poszerzyła swoje portfolio o produkcję kotłów. W 1929 r. Roca weszła do łazienki, rozpoczynając produkcję wanny.

W 1936 roku Roca podjęła wyzwanie produkcji szklanych urządzeń łazienkowych. Następnie w 1954 r. Roca rozpoczęła produkcję wyrobów mosiężnych. W latach 90. Grupa opracowała pierwszy krok ekspansji międzynarodowej, głównie w oparciu o tworzenie oddziałów handlowych i podpisywanie umów z wiodącymi lokalnymi markami. Oprócz Portugalii i Francji obecność Roca zaczęła rozprzestrzeniać się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Rosji, Maroku, Argentynie, Brazylii i Chinach.

Punkt zwrotny procesu internacjonalizacji miał miejsce w 1999 r. Wraz z przejęciem szwajcarskiego Keramik Holding Laufen, czwartego światowego producenta w tamtych czasach. Przejęcie Laufen pozwoliło Grupie umocnić swoją pozycję na strategicznych rynkach, na których marka była mniej obecna, takich jak Europa Wschodnia, Brazylia i USA.

W 2005 r. Roca ogłasza ambitny plan strategiczny skoncentrowany na przestrzeniach łazienkowych, osiągając światową wiodącą pozycję w tym sektorze w 2006 r. Dziś Roca jest globalną marką obecną na ponad 170 rynkach, dostarczaną przez 78 zakładów produkcyjnych i ponad 22 000 pracowników na całym świecie.

Roca stawia na innowacje, od koncepcji i projektu produktu po produkcję, logistykę i dystrybucję. Doskonałość technologiczna obejmuje wszystkie ich fabryki na całym świecie, ułatwiając tworzenie synergii i gwarantując najwyższą jakość w całym procesie produkcyjnym. Bazując na bogatym doświadczeniu zdobytym we wszystkich centrach produkcyjnych, Dział Technologii dokłada starań, aby kontynuować doskonalenie całego procesu opracowywania i wytwarzania nowych produktów, aby utrzymać wiodącą pozycję w zakresie zdolności przemysłowych i technologicznych. Ciągła innowacja technologiczna Roca ma tylko jeden cel: zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę. Z tego powodu działy badań, rozwoju i innowacji analizują potrzeby i gusta społeczeństwa, aby dostosować produkty firmy do nowych warunków rynkowych. Ten proces adaptacji jest przeprowadzany nie tylko w oparciu o zasady estetyczne i nowoczesność, ale jest również generowany w celu poprawy jakości życia ludzi. Marka Roca jest też bardzo zaangażowana w ochronę środowiska, co doprowadziło ich do opracowania rozwiązań oszczędzających wodę i energię.

Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Roca, serdecznie zapraszamy do salonu Bartico!

 

Wszystkie Łazienka Salon Sypialnia Kuchnia Taras Inne

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem