O Bartico

Bartico to miejsce, którym spełnisz marzenia o modnym i przytulnym domu, w którym Państwo i Państwa goście będziecie czuć się wspaniale. Nasz asortyment, usługi doradztwa i projektowania wnętrz opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy technicznej. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksową usługę od projektu, przez listę zakupów po logistykę i transport zakupionych u nas materiałów.

Zaufaj najlepszym markom

Wybierając asortyment, kierujemy się nie tylko najnowszymi trendami aranżacyjnymi, ale przede wszystkim jakością produktów, które możecie Państwo u nas zakupić. Nasze płytki, ceramika i akcesoria to starannie wyselekcjonowana i kreatywnie skomponowana oferta najlepszych producentów z Polski i świata.

Zaaranżuj łazienkę marzeń

Znajdziecie Państwo u nas produkty światowych mistrzów designu, które zaspokoją najbardziej wysublimowane potrzeby estetyczne. Duży wybór ceramiki sanitarnej i akcesoriów pozwoli Państwu urządzić każdą łazienkę, dodatkowo możecie kupić u nas również chemię budowlaną niezbędną do wykonania remontu lub wykończenia.

Wybierz wnętrze pasujące do Ciebie

Wychodzimy naprzeciw gustom i potrzebom naszych klientów – pomagamy dobierać takie rozwiązania, które są nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne. Wybieramy tylko sprawdzone produkty, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Szeroki asortyment pozwala nam dopasować materiały wykończeniowe i dekoracyjne na miarę każdego budżetu.

Skorzystaj z pomocy projektanta wnętrz

Wiemy, jak trudno jest podjąć konkretne decyzje podczas zakupu materiałów wykończeniowych. Wybierając Bartico otrzymujecie Państwo fachowe doradztwo i opiekę profesjonalnych architektów wnętrz. Opracowane przez nich projekty i wizualizacje to niezastąpiona pomoc, nie tylko na etapie wyboru materiałów, ale również podczas realizacji finalnej projektu w Waszych domach.

Prev
Next

Odwiedź nas

Salon Bartico to miejsce, w którym rodzą się najpiękniejsze pomysły, gdzie w przyjaznej i spokojnej atmosferze zrobisz wszystkie niezbędne do remontu i wykończenia zakupy.

Naszą misją jest tworzenie pięknych i niebanalnych wnętrz, w których nasi klienci spędzą najpiękniejsze chwile swojego życia.

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem