Strefa Architekta.

W Bartico czeka na Państwa zespół kreatywnych architektów wnętrz, którzy zawsze służą radą i pomocą. Przyjdź, zapoznaj się z naszą ofertą, zobacz gotowe inspiracje, a następnie usiądź wygodnie i wraz z naszym architektem stwórz projekt wnętrza swoich marzeń.

Idealne wnętrze

Nasi architekci tworzą dla Państwa projekty, w których wykorzystywane są produkty z naszej oferty. A że znajdziecie Państwo u nas niemal wszystko – dobierzemy zawsze najlepsze rozwiązania. Zaletą pracy z architektem wnętrz jest przede wszystkim jego wiedza praktyczna – pomoże on przełożyć Wasze gusta i wyobrażenia na realny do wykonania projekt.

Z miłości do stylu

Tworzenie projektu rozpoczynamy od podania metrażu pomieszczenia, w przypadku kuchni i łazienek istotne jest również rozmieszczenie instalacji sanitarnych i elektrycznych. Następnie dobieramy Państwa ulubiony styl i kolorystykę. Nasz architekt podpowie, jak najlepiej zaaranżować przestrzeń, weźmie pod uwagę wszystkie konieczne w danym pomieszczeniu sprzęty i meble. Podpowie nowoczesne rozwiązania, stworzy przestrzeń uszytą na miarę Państwa potrzeb.

Fachowe wsparcie

Wspólnie dobierzecie dekory, dodatki i akcesoria, które nadadzą indywidualny charakter planowanej przestrzeni. Architekt dobierze odpowiednie materiały, które przez lata będą cieszyć oko i służyć swoją funkcjonalnością. Jego fachowe porady pomogą wybrać takie produkty, które będą nie tylko piękne, ale zapewnią również bezpieczne korzystanie z nich przez Ciebie i Twoją rodzinę.

Najlepsze marki w jednym miejscu

Współpracując z naszymi architektami, macie Państwo pewność, że już na etapie realizacji projektu nie pojawiają się żadne niespodzianki. W Bartico zakupicie Państwo bowiem nie tylko materiały wykończeniowe i dekoracyjne, ale również konieczną do wykonania prac chemię budowlaną. Stworzone wspólnie z klientem aranżacje powstają w miłej atmosferze sprzyjającej kreatywności – takie spotkanie z pewnością zaowocuje nietuzinkowymi aranżacjami funkcjonalnych i pięknych wnętrz. Tworzone przez nas projekty otrzymujecie Państwo w cenie zakupionych u nas materiałów.

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem