Kuchnia

Serce domu – miejsce, w którym spotykamy się przy wspólnych posiłkach, odpoczywamy po ciężkim dniu. W kuchni odbywają się zawsze najlepsze spotkania i prowadzi się najciekawsze rozmowy.

To również miejsce do pracy – musi być zatem nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne i świetnie zorganizowane. Przestrzeń robocza w kuchni musi być odporna i łatwa do utrzymania w czystości. W Bartico oferujemy piękne płytki ceramiczne do wykończenia przestrzeni między szafkami i blatem roboczym. Kafle kuchenne, które oferujemy to starannie wyselekcjonowane produkty znanych marek, o odpowiedniej twardości, nasiąkliwości i odporności na szorowanie. Płytki podłogowe do kuchni, które u nas znajdziesz również pasować będą do wszystkich aranżacji od rustykalnych, gdzie polecamy te imitujące podłogę drewnianą, po inspirowane egzotyką i dalekim wschodem płytki zdobione bajecznymi wzorami. Ponadto znajdziesz u nas także kleje, fugi oraz inne materiały wykończeniowe.

Wszystkie ABK Armani Cerrad Cicogres CISA Dunin Fanal Flaviker Italgraniti Museum NovaBell Paradyż Peronda Ragno Roberto Cavalli Roca Saloni Tonino Lamborghini Tubądzin

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem