Łazienka

Bez względu na to czy masz maleńką łazienkę, czy planujesz urządzić salonik kąpielowy w Bartico znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz wybierać z bogatej oferty płytek, ceramiki sanitarnej oraz akcesoriów znanych i cenionych marek. A przede wszystkim możesz zainspirować się oglądając nasze gotowe aranżacje łazienek. W Bartico znajdziesz pomysły na optyczne powiększenie małej łazienki i nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci zorganizować tę przestrzeń w taki sposób, aby mimo rozmiaru była w pełni funkcjonalna. Gdy masz więcej miejsca możesz wybierać spośród większych i wygodniejszych rozwiązań, jak przestronne kabiny, duże wanny, a do tego imponujące dekory. Piękna i funkcjonalna armatura – deszczownice, baterie i krany to przysłowiowa kropka nad i w każdej stylowej łazience. Oferujemy bogaty wybór armatury podtynkowej, która pozwala zaoszczędzić cenny metraż i tworzy piękne wykończenie. Kompletne systemy podtynkowe Geberit to rozwiązanie, które pomoże stworzyć estetyczną i higieniczna toaletę. Podczas aranżacji łazienki ważne są również cechy i jakość glazury, płytek podłogowych i ceramiki. W ofercie Bartico znajdziecie Państwo najwyższej jakości antypoślizgowe płytki podłogowe, odporne na działanie środków czyszczących i chemii kosmetycznej płytki ceramiczne. Do tego całą gamę akcesoriów i produktów budowlanych, które pozwolą wykonać kompletny remont lub wykończenie łazienki w Waszym domu. Począwszy od modnych standardów po produkty luksusowe, które zaspokoją wysublimowane gusta – z nami stworzysz łazienkę swoich marzeń.

Wszystkie ABK Armani Cerrad Cicogres CISA Dunin Fanal Flaviker Italgraniti Museum NovaBell Paradyż Peronda Ragno Roberto Cavalli Roca Saloni Tonino Lamborghini Tubądzin

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem