Salon

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego domu i mieszkania. Tutaj przyjmujemy gości, urządzamy uroczystości rodzinne. To miejsce, którym lubimy się chwalić – jest odzwierciedleniem naszych gustów i dobrego smaku.

Jest to również miejsce, w którym spędzamy czas z rodziną odpoczywając, oglądając telewizję czy bawiąc się z dziećmi. Aby stworzyć piękną i przytulną przestrzeń w pokoju dziennym potrzebujesz odpowiedniej bazy. W Bartico znajdziesz nie tylko drewniane panele, ale również płytki podłogowe z przepięknych gresów szkliwionych, kafle imitujące kamienną lub betonową posadzkę. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Wybierz także drzwi, które podkreślą charakter wnętrza – w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo inspiracji! Możliwości masz wiele, niech zadziała Twoja wyobraźnia - Bartico zajmie się resztą.

Wszystkie ABK Armani Cerrad Cicogres CISA Dunin Fanal Flaviker Italgraniti Museum NovaBell Paradyż Peronda Ragno Roberto Cavalli Roca Saloni Tonino Lamborghini Tubądzin

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem