Sypialnia

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu, to nasza oaza spokoju, w której odpoczywamy. Stwórz z nami wyjątkową sypialnię, która będzie dla Ciebie jedynym takim miejscem na ziemi.

W Bartico wybierzesz przepiękne podłogi ceramiczne i drewniane oraz najmodniejsze marmurowe wykończenia ścian. Sypialnia to nie tylko miejsce do spania – musimy czuć się w niej bezpiecznie i komfortowo, dlatego tak ważna jest całość aranżacji tego pomieszczenia. Znajdziesz u nas materiały, które pozwolą Ci zaaranżować spójną przestrzeń sypialni z osobistą łazienką.  A jeśli marzysz o tym, by w sypialni znalazła się wanna, w której zrelaksujesz się przed snem, bogaty wybór armatury łazienkowej pozwoli Ci stworzyć pełną aranżację, która spełni marzenie o idealnym wnętrzu. Przyjdź, zainspiruj się i stwórz wraz z naszymi architektami wyjątkową sypialnię. Doradzimy, pomożemy dobrać odpowiednie materiały wykończeniowe i akcesoria z bogatej oferty producentów krajowych i zagranicznych.

Wszystkie ABK Armani Cerrad Cicogres CISA Dunin Fanal Flaviker Italgraniti Museum NovaBell Paradyż Peronda Ragno Roberto Cavalli Roca Saloni Tonino Lamborghini Tubądzin

Kontakt

Odwiedź nas

Bartico

ul. Bartycka 24/26, paw.30A

00-716, Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek-piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-16:00

niedziela nieczynne

Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest spółkę ARCER S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok.203, 00- 716 Warszawa Czytaj więcej , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000723969, NIP 5213177357 REGON 010259530. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy ARCER S.A. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Regulamin plików Cookies

Rozumiem